Kadra

Pani Ania ukończyła kurs „ Gimnastyka smyka – metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne”. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia wykorzystuje w trakcie pracy z dziećmi w celu kształtowania u maluchów umiejętności motorycznych i komunikacyjnych.
Czytaj więcej...
Ania
Opiekunka
Pani Patrycja ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna, wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada certyfikat ukończenia kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Ratownictwa.
Czytaj więcej...
Patrycja
Opiekunka
Pani Marta ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Dodatkowo Pani Marta posiada świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie opiekunką środowiskowa.
Czytaj więcej...
Marta
Opiekunka
Pani Elżbieta ukończyła studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada dyplom studiów podyplomowych z zakresu Przygotowania pedagogicznego.
Czytaj więcej...
Elżbieta
Dyrektor
Jolanta Buczek jest nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Posiada doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, jednak największą satysfakcję daje jej praca z małymi dziećmi.
Czytaj więcej...
Jolanta
Nauczycielka
Andrzej Chrapek właściciel firmy fotograficznej ACfotografia.pl Profesjonalny i utalentowany dobry duszek naszej placówki
Czytaj więcej...
Andrzej Chrapek
Fotograf